Пробиотики в гинекологии. Очередная мода или осознанная необходимость (аналитический обзор, часть 3)
Кто есть кто в мире пробиотиков или как правильно выбрать оптимальный вариант пробиотической защиты.
Детальніше«Зернинка до зернинки – от і ціла мірка!» спільний проект з «ФОНДОМ МЕДИЦИНИ ПЛОДА, УКРАЇНА»
Приховані знахідки
Плацентарні знахідки після пізніх проявів маленьких для свого віку вагітності плодів без допплерівських ознак плацентарної недостатності.
ДетальнішеУчиться – всегда вовремя!
Мини-MBA по акушерству. Модуль 2. Многоплодная беременность.
16 декабря 2014 года. Лекторы: Артем Чернов, Алексей Соловйов
Мини-MBA по гинекологии. Модуль 4. Предопухолевая патология шейки матки.
22 декабря 2014 года. Лектор: Наталья Володько
Венозна тромбоемболія. Практичне керівництво з антитромботичної терапії під час вагітності* (частина 2)
Шановні колеги! Вашій увазі надається клінічне практичне керівництво Товариства акушерів-гінекологів Канади з венозної тромбоемболії та антитромботичної терапії під час вагітності (червень 2014 року). У даному керівництві узагальнюються наявні дані і оцінюється якість доказів для забезпечення практичних підходів до діагностики, лікування та профілактики венозної тромбо¬емболії (ВТЕ) у вагітних.
ДетальнішеСтатеві розлади у жінок. Настанови Товариства акушерів-гінекологів Канади* (частина 1)
Cтатеві розлади у жінок є досить поширеною проблемою. Згідно популяційних досліджень, труднощі у цій сфері відчувають 25–50% жінок. Однак, звертається для вирішення таких проблем досить мало пацієнток. Часто жінка сподівається, що ініціативу у з’ясуванні цих питань візьме на себе лікар, однак мала обізнаність, брак часу, особистий дискомфорт і побоювання у звинуваченнях за «входження не у свою сферу» переважно відвертають увагу лікаря від можливих проблем у статевій сфері пацієнтки.
ДетальнішеУ пошуках істини. Затримка росту плода: скринінг, діагностика та ведення*
Затримка росту плода (ЗРП) є проблемою, з якою щодня стикаються фахівці з надання акушерської допомоги. При антенатально встановленому діагнозі ЗРП неонатальна смертність малюків, народжених у термін і достроково, значно зростає. Незважаючи на важливість цієї проблеми, доказів рівня I у цій сфері недостатньо. Метою даного керівництва є надання коротких висновків та рекомендацій, а також створення основи для запровадження процедур скринінгу, діагностики та ведення вагітностей із ЗРП. Раніше опублікований огляд (Lausman et al., 2012) являє собою підґрунтя для підготовки даного керівництва.
Детальніше