ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ На виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання/отримання та здійснення розрахунків за придбані товари/послуги. Я також погоджуюсь з тим, що володілець має право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки та використання. Користуючись Послугою, ви погоджуєтесь з умовами та положеннями цієї Політики конфіденційності. Ми залишаємо за собою право вносити зміни в дану Політику конфіденційності і ці зміни набувають сили відразу після публікації їх на Сайті. Продовження використання Послуги означає вашу повну згоду з даною Політикою конфіденційності та усіма внесеними до неї змінами. Мета даної Політики конфіденційності - проінформувати вас про способи збору, збереження, використання та захисту вашої приватної інформації, а також проінформувати вас про ваші права стосовно ваших персональних даних.

1. ПЕРЕДУМОВИ Ми надаємо великого значення конфіденційності ваших даних. Ми цінуємо вашу довіру і беремо зобов'язання захищати надану особисту інформацію. У цьому документі, який регулярно оновлюється, ми описали, як ми використовуємо і обробляємо особисті дані. Ми також надаємо контактну інформацію, щоб ви могли зв'язатися з нами у разі виникнення питань щодо особистої інформації.

2. ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ МИ ПРОСИМО НАДАТИ, ТА ВИКОРИСТАННЯ ВАШИХ ДАНИХ

2.1 ІНФОРМАЦІЯ. Щоб обробити ваше замовлення нам потрібна певна особиста інформація. Ми збираємо інформацію, яку ви надаєте під час оформлення замовлення (в тому числі ваше ім'я, адресу, телефонний номер, електронну адресу, номер кредитної або банківської картки). Для більш зручного управління замовленнями можна створити аккаунт. Тоді ви зможете зберігати особисті налаштування, переглядати минулі замовлення і керувати поточними.

2.2 МЕТА ОБРОБКИ ТА ВИКОРИСТАННЯ ДАНИХ. Ми використовуємо ваші дані, щоб надавати наші послуги. Ваші дані будуть головним чином використовуватися для виконання ваших вимог. Ваші дані можуть бути використані і збережені для наступних цілей: ведення бухгалтерської звітності, виставляння рахунків та аудиту; адміністративних та юридичних цілей, статистичного аналізу та маркетингової діяльності. Ми також можемо використати ваші дані для того, щоб зв’язатися з вами з адміністративних або операційних причин, наприклад, у випадку змінення умов доставки. Також використовувати ваші дані можуть виробники продукції/зразків/послуг, які ви придбали, для здійснення маркетингових та рекламних заходів. Час від часу ми утримуємо дані, які ви надаєте, у тому числі історію покупок та дані, які ми збираємо, коли ви користуєтеся нашими послугами.

Для яких цілей EXTEMPORE збирає, використовує і передає особисті дані третім особам?

• Замовлення: У першу чергу, ми використовуємо ваші особисті дані для оформлення та виконання вашого онлайн замовлення.

• Служба підтримки клієнтів: ми забезпечуємо підтримку клієнтів. Надаючи цю інформацію нашій службі підтримки клієнтів ми можемо допомогти вам в разі необхідності.

• Управління аккаунтом: На нашому сайті ви можете створити особистий аккаунт. Надану в аккаунті інформацію ми використовуємо для адміністрування, що дозволяє вам керувати своїми замовленнями, використовувати спеціальні пропозиції, простіше оформляти майбутні замовлення.

• Відгуки: Ми можемо використовувати вашу контактну інформацію, щоб запросити вас залишити відгук про ваше замовлення.

• Маркетингова діяльність: Ми та наші партнери використовуємо ваші дані для маркетингової діяльності, в рамках закону. Наприклад: o Коли ви оформлюєте замовлення через наш сайт або створюєте аккаунт, ми можемо використовувати вашу контактну інформацію для надсилання новин про схожі продукти і послуги. Ми також відправляємо нашим клієнтам регулярні розсилки новин електронною поштою. У будь-який час ви можете відмовитися від отримання повідомлень маркетингового характеру.

• Інші види комунікації: Ми та наші партнери також можемо надсилати вам листи звичайною або електронною поштою, телефонувати або відправляти смс (залежно від наданих контактних даних). • Аналіз ринку: Іноді ми просимо наших клієнтів взяти участь у маркетинговому дослідженні ринку. Будь-яку додаткову інформацію, що ви надаєте в рамках даного дослідження, буде використано виключно з вашої згоди.

• Виявлення і запобігання шахрайства: Ми також можемо використовувати ваші персональні дані для виявлення та запобігання шахрайства та/або інших незаконних або небажаних дій.

• Покращення якості послуг: Ми також використовуємо ваші персональні дані в аналітичних цілях, для поліпшення якості послуг і покращення зручності користування онлайн інструментами для бронювання готельних об'єктів.

3. РОЗГОЛОШЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТРЕТІМ СТОРОНАМ У процесі роботи ми звертаємося до інших компаній та осіб, які виконують багато функцій. Наприклад, виконання та доставку замовлень, замовляємо в певних агенцій адміністрування промо-кампаній, аналіз даних. Ці агенції можуть мати доступ до особистої інформації, якщо це необхідно для виконання їхніх функцій, однак їм заборонено використовувати особисту інформацію з іншою метою, ніж та, яка зазначена в нашій Політиці конфіденційності, і ми вимагаємо від них дотримання конфіденційності. Ми працюємо з діловими партнерами/ виробниками продукції/послуг для надання або реклами послуг, а також щоб допомогти нашим партнерам надавати і рекламувати свої послуги. Це може означати, що їх послуги інтегровані на нашому веб-сайті або вони отримали можливість показати персоналізовану рекламу на нашому веб-сайті - або ми показуємо рекламу на їх веб-сайті.

4. БЕЗПЕКА Ми вживаємо обґрунтованих технічних заходів безпеки, щоб гарантувати захист та безпечне зберігання вашої особистої інформації, а також щоб захистити ваші особисті дані від несанкціонованого доступу, використання, підробки та несанкціонованого видалення.

Ця Політика конфіденційності вступає в силу з вересня 2015 р

Даний розділ є електронною версією спеціалізованих друкованих засобів масової інформації, журналів «З турботою про Жінку», «З турботою про Дитину», призначених винятково для медичних закладів, лікарів та інших працівників медичної та фармацевтичної галузей.

Підтверджуючи, що ви є спеціалістом у галузі охорони здоров'я, ви погоджуєтесь з усіма наступними умовами користування даним розділом: