Журнал ЗТД 8(35) 2012

Журнал ЗТД 8(35) 2012
Код товару: 00000000101
0 грн
Додати до улюбленного
Людмила Чуприна
Шеф-редактор журналу "З турботою про Жінку"

Дорогие читатели!

Итак, в этом году Нобелевская премия в области медицины и физиологии досталась британцу Джону Гёрдону (John Gurdon) и японцу Синъе Яманака (Shinya Yamanakа) за исследования в области стволовых клеток. Согласно их  открытию, взрослые клетки могут быть перепрограммированы в плюрипотентные. Говоря простым языком, «взрослые» клетки могут приобретать специфические черты той или иной ткани.

Теперь нам, вероятно, не придется гоняться за редкими стволовыми клетками, запасая их заранее, чтобы «вырастить» себе новые органы. Достаточно будет просто взять подходящую клетку из собственного организма, вернуть ее в первоначальное состояние и – вырастить такую, какую нужно. Здорово, правда?

 

С уважением, шеф-редактор Людмила Чуприна

Авторський колектив

Тина Бордий
к. мед. н., доц. кафедры госпитальной педиатрии №2 и неонатологии ГУ «Днепропетровская медицинская академия МЗ Украины»
Валентина Корнева
к. мед. н., доц. кафедры педиатрии №2 НМАПО им. Шупика
Юрий Больбот
д. мед. н., проф., зав. каф. госпитальной педиатрии №2 и неонатологии ГУ «Днепропетровская медицинская академия МЗ Украины», заслуженный врач Украины
Тетяна Гавриленко
Лікар київського міського моніторингового центру підтримки грудного вигодовування, експерт з оцінки лікувальних установ на звання «Лікарня, доброзичлива до дитини»
О. Є. Абатуров
д. мед. н., завідуючий кафедрою факультетської педіатрії і медицинської генетики, професор, ДУ «Дніпропетровська медицинська академія»
О. М. Герасименко
к. мед. н., доцент кафедри факультетської педіатрії та медицинської генетики, ДУ «Дніпропетровська медицинська академія»
Людмила Литвин
детский психиатр высшей категории, президент Всеукраинской ассоциации детских психиатров
Виктория Нестерова
IBCLC, консультант по грудному вскармливанию клиники ISIDA
Джек Ньюмен
MD, FRCPC, Newman Breastfeeding Clinic & Institute, Toronto, Canada

Інформація про журнал

  • Шеф-редактор журналу "З турботою про Дитину": Олексій Риков,  Дизайнер, літ.редактор: Павло Кравчук

 

  •  З питань розміщення реклами звертайтесь за телефоном: +38 068 528 01 21

 

  •  Думка редакції може не співпадати з точкою зору авторів.

 

  •  Свідоцтво про реєстрацію КВ №21280-11080 ПР від 26.03.2015р (для ЗТЖ), КВ №21237-11037 ПР від 16.03.2015 (для ЗТД)

 

(с) ТОВ «ЕКСТЕМПОРЕ», 2018. Редакція не несе відповідальності за інформаційні матеріали з приміткою «Інформація про лікарський засіб, призначена для медичних та фармацевтичних працівників. Розміщена на правах інформаційних матеріалів»

Webseite www.webdesigner-profi.de

Даний розділ є електронною версією спеціалізованих друкованих засобів масової інформації, журналів «З турботою про Жінку», «З турботою про Дитину», призначених винятково для медичних закладів, лікарів та інших працівників медичної та фармацевтичної галузей.

Підтверджуючи, що ви є спеціалістом у галузі охорони здоров'я, ви погоджуєтесь з усіма наступними умовами користування даним розділом: