Журнал ЗТЖ 4(34) травень-червень 2012

Журнал ЗТЖ 4(34) травень-червень 2012
Код товару: 00000000026
27 грн
Додати до улюбленного
Людмила Чуприна
Шеф-редактор журналу "З турботою про Жінку"

Дорогие читатели!

Вот и пришла пора отпусков, и мы все готовы шагнуть в лето, полное новых ярких впечатлений. Надеемся, что вернемся в полном составе, и с новой силой и вдохновением примемся за нашу любимую работу. Впереди – еще больше интересного: новых интервью, статей, новых рубрик! Спасибо, что вы с нами, дорогие читатели! Нам бесконечно важно ваше присутствие на наших страницах, поэтому мы думаем над тем, как сделать журнал еще более интерактивным. Очень хочется, чтобы вы находили в нем нужную и интересную информацию, и чтобы ваше желание странствовать в мире информации совпадало с нашими возможностями. Мы любим и ценим каждого из вас!

Приятного отдыха!

 

С уважением, шеф-редактор Людмила Чуприна

Авторський колектив

EXTEMPORE
Редакція сайту
Артем Чернов
ассистент кафедры акушерства и гинекологии №1 НМАПО им. П. Л. Шупика
Олег Голяновский
доктор медицинских наук, профессор, заведующий кафедрой акушерства и гинекологии №1 НМАПО им. П. Л. Шупика
НаталІя Олейник
Заступник головного редактора
Махантеш Кароши

Інформація про журнал

  • Шеф-редактор "З турботою про Жінку": Людмила Чуприна, Зам.шеф-редактора: Наталія Левадська (levadska@teddygroup.agency), Дизайнер, літ.редактор: Павло Кравчук, Менеджер з передплати: Юлія Голубович (golubovych@teddygroup.agency), Керівник проекту: Марія Філоненко (filonenko@teddygroup.agency)

 

  • З питань розміщення реклами звертайтесь за телефоном: +38 098 367 41 23

 

  • Думка редакції може не співпадати з точкою зору авторів.

 

  • Свідоцтво про реєстрацію КВ №21280-11080 ПР від 26.03.2015р (для ЗТЖ), КВ №21237-11037 ПР від 16.03.2015 (для ЗТД)

(с) ТОВ «ЕКСТЕМПОРЕ», 2018. Редакція не несе відповідальності за інформаційні матеріали з приміткою «Інформація про лікарський засіб, призначена для медичних та фармацевтичних працівників. Розміщена на правах інформаційних матеріалів»

Webseite www.webdesigner-profi.de

Даний розділ є електронною версією спеціалізованих друкованих засобів масової інформації, журналів «З турботою про Жінку», «З турботою про Дитину», призначених винятково для медичних закладів, лікарів та інших працівників медичної та фармацевтичної галузей.

Підтверджуючи, що ви є спеціалістом у галузі охорони здоров'я, ви погоджуєтесь з усіма наступними умовами користування даним розділом: