Журнал ЗТД 3 (61) 2017

Журнал ЗТД 3 (61) 2017
Код товару: 00000000622
30 грн
Додати до улюбленного
Людмила Чуприна
Шеф-редактор журналу "З турботою про Жінку"

Дорогі читачі!

На фоні бурхливих обговорень медичної реформи її прихильниками та противниками, виступів медичної спільноти з черговими вимогами до Верховної Ради, редакція журналу разом з авторами продовжує створювати для вас цікаві та корисні матеріали, розширюючи горизонти ваших знань.

Адже, як би не змінилося наше життя у зв'язку з реформою, наша місія залишається незмінною – служити нашим маленьким пацієнтам, повертаючи їм здоров'я та оберігаючи їхнє життя.

Сторінки журналу відкриті для найрізноманітніших авторів: від професорів до практичних лікарів. Кожен читач може стати нашим автором.

Давайте дерзати разом!

 

Авторський колектив

Татьяна Стасенко
журналист
Тина Бордий
к. мед. н., доц. кафедры госпитальной педиатрии №2 и неонатологии ГУ «Днепропетровская медицинская академия МЗ Украины»
Інеса Сафонова
Шеф-редактор журналу "Ob&Gyn Ultrasound and fetal medicine"
Олена Ріга
д.мед.н., проф. кафедри педіатрії №1 та неонатології, Харківський національний медичний університет

Інформація про журнал

  • Шеф-редактор: Людмила Чуприна, Зам.шеф-редактора: Наталія Левадська, Дизайнер, літ.редактор: Павло Кравчук, Рекламний відділ: Валерія Чесанова,  Керівник проекту: Марія Філоненко
  • Думка редакції може не співпадати з точкою зору авторів.
  • Свідоцтво про реєстрацію КВ №21280-11080 ПР від 26.03.2015р (для ЗТЖ), КВ №21237-11037 ПР від 16.03.2015 (для ЗТД)
  • (с) ТОВ «ЕКСТЕМПОРЕ», 2016. Редакція не несе відповідальності за інформаційні матеріали з приміткою «Інформація про лікарський засіб, призначена для медичних та фармацевтичних працівників. Розміщена на правах інформаційних матеріалів»
Webseite www.webdesigner-profi.de

Даний розділ є електронною версією спеціалізованих друкованих засобів масової інформації, журналів «З турботою про Жінку», «З турботою про Дитину», призначених винятково для медичних закладів, лікарів та інших працівників медичної та фармацевтичної галузей.

Підтверджуючи, що ви є спеціалістом у галузі охорони здоров'я, ви погоджуєтесь з усіма наступними умовами користування даним розділом: