№8 Практикум з неонатології та медицини плода

№8 Практикум з неонатології та медицини плода
Код товару: 00000000107
30 грн
Додати до улюбленного
Людмила Чуприна
Шеф-редактор журналу "З турботою про Жінку"

Шановні читачі!

У цьому випуску практикуму з неонатології та медицини плода пропонуємо вашій увазі матеріали на актуальні теми, котрі не так часто висвітлюються у професійних виданнях.

Це передусім, огляд літератури та опис клінічного випадку, присвячені материнському дзеркальному синдрому. Матеріал підготований спеціалістами Криворізького міжобласного центру медичної генетики та пренатальної діагностики. 

Проблема піліативної допомоги у неонатології також доволі рідко обговорюється у професійному середовищі. Стаття Т. К. Мавропуло, у якій піднімається ця тема, допоможе привернути увагу спеціалістів до цієї насущної проблеми.

Сподіваємось, ви не оминете увагою огляд виступів провідних українських спеціалістів на секційному засіданні «Актуальні питання медицини плода», яке відбулося у рамках щорічної науково-практичної конференції акушерів-гинекологів у Києві. Розуміння спільних проблем дозволяє об'єднати зусилля акушерів та неонатологів у інтересах здоров'я майбутньої дитини.

Авторський колектив

Николай Веропотвелян
д. мед. н., Заслуженный врач Украины, главный врач КЗ "Межобластной центр медицинской генетики и пренатальной диагностики имени П. Н. Веропотвеляна"
Ксенія Хажиленко
врач акушер-гинеколог высшей категории, генетик, специалист по ультразвуковой диагностике отделения по лечению бесплодия и амбулаторной помощи клиники ISIDA
Татьяна Стасенко
журналист
Тамара Лехновская
врач акушер-гинеколог Львовського областного клинического перинатального центра
Татьяна Мавропуло
д. мед. н., проф. кафедры госпитальной педиатрии №2 и неонатологии ГУ «Днепропетровская медицинская академия МЗ Украины»
Галина Дацко
акушер-гинеколог, районной больницы г. Бибрка, Львовской обл.
Алла Бондаренко
ОКУ «Межобластной центр медицинской генетики и пренатальной диагностики», г. Кривой Рог
Вера Никифорова
врач пренатальной диагностики перинатального центра Кировоградской областной больницы
Татьяна Митева
врач высшей категории, зав. перинатальным центром Кировоградской областной больницы
Наталия Казицкая
к. мед. н., ассистент кафедры педиатрии №3 и неонатологии ГУ «Днепропетровская медицинская академия МЗ Украины»

Інформація про журнал

  • Шеф-редактор: Людмила Чуприна, Зам.шеф-редактора: Наталія Левадська, Дизайнер, літ.редактор: Павло Кравчук, Рекламний відділ: Валерія Чесанова,  Керівник проекту: Марія Філоненко
  • Думка редакції може не співпадати з точкою зору авторів.
  • Свідоцтво про реєстрацію КВ №21280-11080 ПР від 26.03.2015р (для ЗТЖ), КВ №21237-11037 ПР від 16.03.2015 (для ЗТД)
  • (с) ТОВ «ЕКСТЕМПОРЕ», 2016. Редакція не несе відповідальності за інформаційні матеріали з приміткою «Інформація про лікарський засіб, призначена для медичних та фармацевтичних працівників. Розміщена на правах інформаційних матеріалів»
Webseite www.webdesigner-profi.de

Даний розділ є електронною версією спеціалізованих друкованих засобів масової інформації, журналів «З турботою про Жінку», «З турботою про Дитину», призначених винятково для медичних закладів, лікарів та інших працівників медичної та фармацевтичної галузей.

Підтверджуючи, що ви є спеціалістом у галузі охорони здоров'я, ви погоджуєтесь з усіма наступними умовами користування даним розділом: