№6 Практикум з неонатології та медицини плода

№6 Практикум з неонатології та медицини плода
Код товару: 00000000105
30 грн
Додати до улюбленного

Шановні читачі!

Напередодні Дня медичного працівника вітаємо Вас зі святом!

Наш подарунок – цікавий та пізнавальний номер. У продовження теми «Сепсис» попереднього номеру – стаття іноземних авторів під редакцією та з коментарями Тетяни Мавропуло; новини пренатального скринінгу від Миколи Веропотвеляна; настанова від Канадських колег щодо попередження захворювань новонароджених у ранньому післяпологовому періоді, спричинених стрептококом Б, яку адаптував Володимир Голяновський.

Зверніть увагу на сторінку 34! Редакція запрошує до перегляду репортажу з місця проведення першої у досвіді журналу «З турботою про Дитину» конференції – Профі-Лабу «ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІОНАЛІВ: неонатологія».

Чекаємо Ваших коментарів, зауважень та пропозицій щодо статей та тем журналу на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приємного читання!

Авторський колектив

Николай Веропотвелян
д. мед. н., Заслуженный врач Украины, главный врач КЗ "Межобластной центр медицинской генетики и пренатальной диагностики имени П. Н. Веропотвеляна"
Владимир Голяновский
врач акушер-гинеколог Киевского городского центра репродуктивной и перинатальной медицины
Татьяна Стасенко
журналист
Татьяна Мавропуло
д. мед. н., проф. кафедры госпитальной педиатрии №2 и неонатологии ГУ «Днепропетровская медицинская академия МЗ Украины»
Юлия Погуляй
биолог лаборатории молекулярной генетики ОКУ «Межобластной центр медицинской генетики и пренатальной диагностики», г. Кривой Рог

Інформація про журнал

  • Шеф-редактор: Людмила Чуприна, Зам.шеф-редактора: Наталія Левадська, Дизайнер, літ.редактор: Павло Кравчук, Рекламний відділ: Валерія Чесанова,  Керівник проекту: Марія Філоненко
  • Думка редакції може не співпадати з точкою зору авторів.
  • Свідоцтво про реєстрацію КВ №21280-11080 ПР від 26.03.2015р (для ЗТЖ), КВ №21237-11037 ПР від 16.03.2015 (для ЗТД)
  • (с) ТОВ «ЕКСТЕМПОРЕ», 2016. Редакція не несе відповідальності за інформаційні матеріали з приміткою «Інформація про лікарський засіб, призначена для медичних та фармацевтичних працівників. Розміщена на правах інформаційних матеріалів»
Webseite www.webdesigner-profi.de

Даний розділ є електронною версією спеціалізованих друкованих засобів масової інформації, журналів «З турботою про Жінку», «З турботою про Дитину», призначених винятково для медичних закладів, лікарів та інших працівників медичної та фармацевтичної галузей.

Підтверджуючи, що ви є спеціалістом у галузі охорони здоров'я, ви погоджуєтесь з усіма наступними умовами користування даним розділом: