Новонароджені малюки сплять до 20 годин на добу, ось чому так важливо створити для них сприятливу та безпечну атмосферу для здорового сну. Cocoonababy® від Red Castle – це ергономічний кокон, який можна використовувати в будь-який час дня чи ночі задля комфорту та благополуччя малюка. Завдяки кокону Cocoonababy® дитина знаходиться у згрупованій позі, яка, нагадуючи внутрішньоутробну, заспокоює малюка та забезпечує плавний період адаптації у перші місяці після народження. Розслаблений малюк краще засинає та гармонійно проходить фази сну.

Оформити замовлення на Cocoona baby можна на сайті дилера в Україні www.lebebe-boutique.com чи за телефоном (050) 709-60-84

Якi переваги використання Cocoonababy?

Поза в Cocoonababy дозволяє дитині плавно пройти перехідний період між внутрішньоутробним і зовнішнім світом. Малюк відчуває певне обмежене середовище, яке, однак, не обмежує його рухів, – саме ці відчуття він переніс, коли знаходився у маминому животику.

Cocoonababy дозволяє мінімізувати найбільш поширені проблеми, з якими стикається малюк в перші місяці після народження:

 • Покращує якість та тривалість сну;
 • Усуває пробудження від різкого здригання (рефлекс Моро);
 • Знижує проблеми шлунково-стравохідного рефлюкса;
 • Знижує ризик виникнення синдрому сплюснення голови (плагіоцефалії);
 • Забезпечує кращий розвиток моторики, зорово-моторної координації;
 • Покращує контакт між дитиною та її оточенням.

Хто розробив Cocoonababy?

Форма кокона розроблена за ініціативою Даніеля Сельдуччі – кінезіотерапевта, який спеціалізується у галузі педіатрії, спільно з докторами Палі, Фабр-Грене і командою спеціалістів Північного Госпіталю Марселя (Франція).

Cocoonababy є результатом 10-річних спостережень і досліджень лікарів в області позиціонування новонароджених. Сьогодні кокон використовується у багатьох госпіталях, пологових будинках, а також практикуючими спеціалістами (педіатрами, акушерми, остеопатами і т. д.).

Вiдгуки батькiв

Кокон був з нами з самого народження у пологовій палаті. Спочатку ми використовували його постійно, переносячи малюка з собою з кімнати в кімнату. Це дуже зручно, оскільки завжди є можливість бути поряд з малюком, не хвилюватись за його стан та відповідати на його бажання. Ну і, звичайно, для молодих батьків дуже важливо постійно бачити малюка для встановлення контакту, а в моєму випадку – для особистого спокою. Також нам сподобалось те, що завдяки чохлу з ручками, є можливість брати кокон з собою в гості. Так у малюка завжди є своє звичне ліжечко та середовище, йому комфортно та затишно. З перших годин перебування вдома ми з чоловіком помітили, що малюку подобається перебувати в коконі, його не турбують коліки, він зразу заспокоюється і засинає.

Таня, мама Максима

Вiдгуки професiоналiв:

В коконі дітям дуже комфортно. В ньому новонароджений перебуває в фізіологічному положенні, як плід під час внутрішньоутробного розвитку.

Новонароджений відчуває дискомфорт, коли лежить на великому ліжку, тому кокон з його обмеженим простором  – найкраще ложе для нього. В пологових будинках малюкам в коконах зручніше проводити фототерапію. Під спеціальними лампами діткам доводиться лежати не одну годину. Тому фізіологічна форма кокона є просто порятунком. Немовлята лежать в природній позі, їм зручно і тепло. Фототерапія проходить більш успішно.

Лікар-педіатр  Волинської обласної дитячої лікарні Грабовська Ірина Михайлівна

У кокона багато переваг: можливість корекції гіпертонусу, асиметрії черепа, регургітації…

Поза, в якій малюк знаходиться в коконі, гарантує безпеку крижово-клубового зчленування, завдяки згрупованому положенню, яке нагадує внутрішньоутробне; немовля приймає оптимальну позу тіла і голови для здорового контакту із оточенням; можливість вільної жестикуляції для малюка і візуального контролю над всім, що відбувається зі сторони дорослих

На даний момент, не існує аналога Cocoonababy, який дозволяє забезпечити зниження гіпертонусу і гіперактивності у дитини при важких пологах чи ускладненій вагітності.

Сімейний психотерапевт, неонатолог Екс-Ан-Прованс Марі Шміт

Правильне позицiонування, чому це так важливо?

Як правильно розмiстити малюка?

Завдяки спеціальному валику, який розташовується під чохлом, Ви завжди зможете розмістити малюка у зручній і правильній позі.

 

Iнновацiйний та високотехнологiчний продукт

На відміну від зберігаючих форму пінополіуретану чи мікрокульок, Cocoonababy створений з піноматеріалу високої резистентності, який не обмежує свободу рухів. Гарантована якість та збереження форми після тривалого використання.

Вигляд пiноматерiалу в розрiзi

Перший, більш м'який шар, – для ніжної підтримки голови дитини. Нижній шар, щільніший, – для зручності та  комфорту.

Знак якості Certipur гарантує виробництво піноматеріалу згідно найвищих стандартів гігієни та безпеки завдяки сировині, яка не забруднює навколишнє середовище. Вся тканина відповідає стандартам Oekotex 100.

Комплексний продукт:

Верхній чохол, виготовлений із фірмової бавовни Fleur de Coton; пояс для більшої безпеки; захисний чохол із тканини, яка не промокає та дихає; зручний чохол з ручками для перевезень.

Для гарантії комфорту та безпеки малюка експерти підібрали високотехнологічні та безпечні матеріали.

 

Якi аксесуари можна використовувати з Cocoonababy?

 • Знімний чохол.
 • Знімний захисний чохол
 • Знімний пояс
 • Ковдра для кокона Cocoonababy. Ковдри з ніжної бавовни Fleur de Coton повторює форму кокона і защіпається на грудях за допомогою липучки. Мамі не варто хвилюватися, що малюк розкриється чи натягне ковдру на обличчя.

Технiчнi характеристики

 • Використовується з народження (з 2,8 кг) до того часу, коли малюк, знаходячись в коконі, почне перевертатися чи змінювати положення тіла (приблизно 4 місяці +);
 • Використовувати на підлозі, килимі чи в ліжку. Глибина від поверхні, на яку встановлюється Cocoonababy, повинна перевищувати 34 см. Не рекомендується використовувати в колисці, колясці;
 • Cocoonababy інтенсивно використовується в пологових будинках. Його високоякісна основа розроблена для того, щоб зберегти первісну форму. При дбайливому використанні, дотриманні гігієни і правильному зберіганні Cocoonababy можна використовувати для декількох дітей;
 • Розмір (довжина x ширина х висота) 69х40х19 см. Вага: 1 кг.
 • Догляд: верхній чохол і знімний поясок допускається прати у пральній машинці;
 • Склад: відповідає стандартам безпеки і стандартам аксесуарів для сну №2000-164 від 23.02.2000;
 • Гарантія: 6 місяців;
 • Склад: Основа – PU; Верхній чохол – 100% бавовна; Захисний чохол – 100% Tencel. Мембрана – 100% PU; Змінний поясок – 100% бавовна.